clen_euroregionu.jpg logo EURES-T logo EURES

 

Reality a nehnutelnosti

Naša orava

banner 220x140.png

Kino

HON NA ČARODEJNICE

4.6. Sobota, 5.6. Nedeľa 2,00 €
Stredoveká fantasy s Nicolasom Cageom a Ronom Perlmanon pripomína svojim drsným štýlom a mystikov slávne Meno ruže v akčnejšom štýle. Kombinuje autenticitu historického veľkofilmu s tempom súčasných nadprirodzených akčných thrillerov a prenáša divákov do temného a nebezpečného sveta, v ktorom môže byť viera poslednou obranou proti zlu. Dvaja priatelia sa v štrnástom storočí vracajú z križiackych výprav do rodného mesta, ktoré je zdecimované morovou epidémiou. Dievča, ktoré je obvinené z jej vyvolania, majú rytieri dopraviť do odľahlého opátstva pre rituály vymetania diabla a následný proces.  

HOP

11.6. Sobota, 12.6. Nedeľa 2,20 €
Veľkonočný zajačik sníval sen o veľkej kariére rockovej hviezdy. Také niečo sa najlepšie plní v Los Angeles. Na ceste do mesta snov ho však autom prejde Fred. Vezme ho domov a sľúbi, že sa postará nielen o neho, ale aj o jeho veľkonočné povinnosti. Dokáže takáto rozdielna dvojica vôbec existovať spolu? Kuriatka, rokenrol a bubnujúci zajac bobkujúci cukríky – to všetko ponúka kombinovaný mix animovaného plyšu v reáliách so živými hercami. Milá rodinná komédia pre široké divácke spektrum.  

HABERMANNOV MLYN

19.6. Nedeľa 2,30 €
Legendárny režisér Juraj Herz sa rozhodol otvoriť jednu z najkontroverznejších kapitol českých dejín, povojnový odsun Nemcov, pri ktorom sa spravodlivý hnev často miešal s najnižšími pudmi a spolu vytvárali nezmazateľnú krvavú stopu. Jednou z obetí dejín, písaných víťazmi, mal byť aj nemecký priemyselník Habermann, ktorý žil s rodinou na severnej Morave. Okolnosti jeho konca zostávajú dodnes nejasné. Filmový príbeh sa jeho životným osudom iba voľne inšpiroval, ale paradoxy najšialenejších rokov dvadsiateho storočia prezentuje dokonale.  

SKÚS MA ROZOSMIAŤ

25.6. Sobota, 26.6. Nedeľa 2,30 €
Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov, nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca ex rodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Hawaii, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru...  

Kino - Námestovo

viac