clen_euroregionu.jpg logo EURES-T logo EURES

 

Reality a nehnutelnosti

Naša orava

banner 220x140.png

KINDERLAND - detské zábavné centrum

26.04.2012

Kinderland, detské zábavné centrum

V Námestove čoskoro pribudne nové detské zábavné centrum Kinderland, jediné svojho druhu v regióne, určené predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Na ploche cca 300m2 bude kaviareň s cukrárňou s kapacitou 40 miest. V ponuke bude kvalitná káva, nealkoholické nápoje a cukrárenské výrobky. Bezplatné pripojenie na internet je samozrejmosťou.
Zatiaľ, čo rodičia budú oddychovať, deti majú k dispozícii interiérové ihrisko. Využívať budú preliezky, šmýkačky, tunely, obľúbený bazén s guličkami, trampolínu a nespočetné množstvo ďalších atrakcií.
Okrem toho Kinderland bude ponúkať pravidelné aktivity, ako tvorivé dielne, kurzy angličtiny, hudobné a pohybové kurzy. Usporadúvať budeme narodeninové a iné party, (napr. Valentínske, Mikulášske), a diskotéky pre najmenších. Za poplatok ponúkneme aj animátorské služby pre deti od 3- 10 rokov.
Pri týchto aktivitách nezabudneme ani na mamičky, ktorým ponúkneme rôzne aktivity, kurzy a poradenská s odborníkmi, na aktuálne témy.
Kinderland mieni spolupracovať s vedením mesta Námestovo , školskými a zdravotníckymi zariadeniami v meste a aktívne sa podieľať na kultúrnom a spoločenskom živote mesta.
Detské zábavné centrum Kinderland bude sídliť na ulici Miestneho priemyslu č.1085 v budove predajne Megasvietidlá. Centrum bude v prevádzke sedem dní v týždni.
Na slávnostné otvorenie Kinderlandu Vás všetkých pozývame dňa 13.mája 2012 o 14.00 hod.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme že budete s našimi službami spokojní.
 

 

Kino - Námestovo

viac